Spotkania

Zapraszamy na nową stronę www.fridomiacy.co.uksobota, 6 kwietnia 2013

Marcowe spotkanie zakończone dużym sukcesem

Nasze marcowe networkingowe spotkanie zakończyło się kolejnym sukcesem. Mniej więcej 20 osób przybyło w sobotni wieczór do Malik House, Bradford. Większość to nowe osoby, które z ciekawości chciały zobaczyć o czym rozmawiamy i w co inwestujemy. Znalazły się też osoby z zaawansowaną wiedzę i takie, które już posiadają jedną i więcej nieruchomości.

Pierwszym naszym mówcą był Darek Małacha. Podzielił się swoją historią inwestycyjną w jaki sposób po kupnie domu i remoncie uzyskał ponad 900 funtów zysku miesięcznego. Inwestując jedynie 3000funtów i wykorzystując dźwignie finansowe osiągnął bardzo wysoki zwrot z inwestycji.
Drugim mówcą był znany już z ostatniego spotkania Paweł Łajszczak. Paweł jest doświadczonym inwestorem (posiada 11 domów w UK) i właścicielem firmy Financial Brokers. Głównym tematem omawianym był zakup domu pod wynajem w stanach z 25 do 30 % zwrotu miesięcznie z wynajmu. Opowiedział nam o sytuacji w USA i w jaki sposób rząd reguluje tamtejszy rynek nieruchomości.

Również dowiedzieliśmy się o obecnej sytuacji w UK i co zmieni się w ciągu nastepnego roku. A odpowiedzi na poniższe pytania dowiesz się oglądając nasze nagrania na youtube:-
  • Czy ceny domów w następnym roku pójdą do góry?
  • Jakie regulacje rządowe wymuszają zmiany rynkowe na rynku UK?
  • Jaki wpływ na gospodarkę ma minimum wage?
  • Dlaczego council tax podrożeje 50% dla domów które stoją puste?
  • Jakie programy rządowe wspierają młodych ludzi przy kupnie pierwszego domu?
  • Czy na rynek wrócą kredyty NINJA?

I na koniec zapraszam wszystkich na konferencję "Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości", która odbędzie się 21kwietnia o godzinie 17:00 w Leeds w Polskim Ośrodku Katolickim. Wejście darmowe, liczba miejsc ograniczona do 50. Głównym mówcą będzie Sławek Muturi, człowiek wolny finansowo, podróżnik, który posiada duży portfel nieruchomości pod wynajem w Polsce.
Darmowych rezerwacji można dokonywać pod adresem:
www.mieszkanicznik.leeds-pl.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz